Míša je odhodlaný vykúzliť úsmev na tvárach detí a rodičov prostredníctvom zábavných, chutných a hlavne zodpovedne vyrobených zmrzlinových dobrôt. Sľubom „Zodpovedne pre deti“ sa zaväzujeme k tomu, aby zmrzliny Míša Míšánek boli vyvíjané a komunikované zodpovedne.

ZODPOVEDNÝ VÝVOJ

Počítame s tým, že deti si vyberajú predovšetkým očami, podľa farby, tvaru, prípadne obľúbených príchutí, ale vás, rodičov a ďalších blízkych dospelých zaujímajú aj výživové údaje jednotlivých výrobkov. Míša Míšánek spĺňa výživové záväzky vychádzajúce z odporúčaní WHO (Svetovej zdravotníckej organizácie). Aké záväzky to sú?

Jedna porcia obsahuje maximálne::
110 kcal, 12 g cukru, 3 g nasýtených mastných kyselín

ZODPOVEDNÁ KOMUNIKÁCIA

žiadna tradičná reklama cielená na deti pod 16 rokov žiadna digitálna reklama cielená na deti pod 16 rokov využívame darčeky a hračky len pre deti staršie ako 6 rokov a len v prípade, že sú určené pre rozvoj a vzdelávanie detí

Každý rok si zamaškrtíte na miliónoch nanukov Míša. To je ale aj milión drievok, ktoré musia skončiť v koši. Inšpirujte sa na multipacku Míšánek alebo tu a dajte im nový život.

PRISPIEŤ MÔŽETE AJ VY!
Napríklad tým, že obaly od Míšu budete recyklovať, aby materiál použitý na ich výrobu mohol dostať nový život. Stačí ich vhodiť do správneho kontajnera podľa recyklačného znaku na etikete.

Sleduj Míšu a zdieľaj svoje #MÍŠAMOMENTY