Míša je odhodlaný vykúzliť úsmev na tvárach detí a rodičov prostredníctvom zábavných, chutných a hlavne zodpovedne vyrobených zmrzlinových dobrôt. Sľubom „Zodpovedne pre deti“ sa zaväzujeme k tomu, aby zmrzliny Míša Míšánek boli vyvíjané a komunikované zodpovedne.

ZODPOVEDNÝ VÝVOJ

Počítame s tým, že deti si vyberajú predovšetkým očami, podľa farby, tvaru, prípadne obľúbených príchutí, ale vás, rodičov a ďalších blízkych dospelých zaujímajú aj výživové údaje jednotlivých výrobkov. Míša Míšánek spĺňa výživové záväzky vychádzajúce z odporúčaní WHO (Svetovej zdravotníckej organizácie). Aké záväzky to sú?

Jedna porcia obsahuje maximálne::
110 kcal, 12 g cukru, 3 g nasýtených mastných kyselín

ZODPOVEDNÁ KOMUNIKÁCIA

žiadna tradičná reklama cielená na deti pod 12 rokov žiadna digitálna reklama cielená na deti pod 13 rokov využívame darčeky a hračky len pre deti staršie ako 6 rokov a len v prípade, že sú určené pre rozvoj a vzdelávanie detí

Každý rok si zamaškrtíte na miliónoch nanukov Míša. To je ale aj milión drievok, ktoré musia skončiť v koši. Inšpirujte sa na multipacku Míšánek alebo tu a dajte im nový život.

Pripravili sme pre teba pomocné šablóny:

Míša je vyrobený z toho najlepšieho, čo v prírode nájdeme. Preto sa o prírodu chceme starať, ako najlepšie vieme. Zapoj sa a pomôž nám urobiť Česko a Slovensko #okusoklepsie.

Sleduj Míšu a zdieľaj svoje #MÍŠAMOMENTY